• Ohlášky 6. neděle velikonoční, 5. 5.

Dnes s celou církví prožíváme den modliteb za pronásledované křesťany. Májové pobožnosti u sv. Michaela neděle v 18:00, u sv. Vojtěcha ve středu a pátek od 18:00. Májové pobožnosti u sv. Anny v Kvítkovicích v pondělí v 18:00, středa, pátek a neděle v 18:30 Filmová apoštolát zve v pondělí 6. května v 18:30 k promítání filmu Pochyby v sále pod kostelem sv. Vojtěcha. Vstup volný, občerstvení zajištěno. Ve středu 8. 5. nebude mše sv. v 18:30, odjíždíme na pouť do Žarošic. Odjezd ze zastávky Společenský dům 7:10, z Náměstí 7:15, z Napajedelské 7:20. Ve čtvrtek 9. 5.  bude od 8:00-10:00 výstav Nejsvětější svátosti a tichá adorace.  Ve čtvrtek 9. 5. je slavnost Nanebevstoupení Páně. Je to doporučený zasvěcený svátek, proto bude mše sv. u sv. Vojtěcha večer v 18:30. V pátek začíná novéna k Duchu Svatému. Podklady najdete zde. Využijte před slavností Seslání Ducha Svatého všech příležitostí, které se nabízejí pro přijetí svátosti smíření. Připravujeme za hezkého počasí poutní májovou pobožnost v neděli 12. 5. od 15:00 u nové venkovní Stromové kaple sepjatých dlaní v Halenkovicích–Kržle (v případě nepříznivého počasí v neděli 19. 5. od 15:00). Prosím, zapište se v zákristii řidiči, kteří byste mohli někoho svézt autem. Farní pouť na Sv. Hostýn se uskuteční ve čtvrtek 30. 5. Jeden autobus je již obsazen. Hledáme ochotné řidiče aut, kteří by svezli další zájemce. Zapište se co nejdříve v zákristii. Cena 120 Kč.   MÁJOVÉ POBOŽNOSTI   V KOSTELE SV. MICHAELA: Neděle v 18:00   V KOSTELE SV. VOJTĚCHA: Středa, pátek v 18:00   SV. ANNA KVÍTKOVICE: Pondělí v 18:00 Středa, pátek, neděle v 18:30     ZMĚNA BOHOSLUŽEB TENTO TÝDEN Ve středu 8. 5. NEBUDE MŠE SVATÁ v 18:30 u sv. Vojtěcha. Ve čtvrtek 9. 5. BUDE MŠE SV. v 18:30 u sv. Vojtěcha.

• Podívejte se na naši farnost a okolí z nebe

Pro každou rodinu, z níž se někdo zapojuje v naší farnosti do nějaké služby, jsme k Vánocům připravili krásnou knihu s názvem Zlínsko a Otrokovicko z nebe.   Zlínsko a Otrokovicko z nebe   Neváhejte si ji prolistovat a uvidět známá místa z jiné perspektivy. https://www.cbs-cesko.cz/kniha/zlinsko-a-otrokovicko-nejen-z-nebe-rimskokatolicka-farnost-zlin/