Večer chval s Projektem On

Naše farnost hostí konferenci Poslaný chválit, která je určena pro vedoucí chval, pro ty, kteří se na nich hudebně či technicky podílejí, nebo pro ty, kteří chtějí se službou chval začít. Cílem je spojit se ve společné modlitbě a formaci, abychom skrze službu chval přinášeli trvalé ovoce ve společenství církve. Toužíme po tom, aby společná modlitba, sdílení a formace bylo tím, co nás spojuje. Chceme budovat chválu jako prostředek společného růstu a zároveň vstupovat do hloubky uctívání.

Zatímco konference je možné se účastnit jen na základě přihlášení, večerní program je otevřen pro všechny.

Přijměte pozvání na mši svatou v sobotu 19. 2. od 17:00.

Po ní bude následovat Večer chval, který tentokrát povede kapela Gedeon z Projektu On z Valašských Klobouk a slovem bude sloužit Matej Kurbel z projektu Ezechiel.

Se Zástupy andělů - Gedeon [Projekt ON]

Projekt ON otevřené setkání 11.2.

Worship Night: Matej Kurbel - Zatiahni na hlbinu 18.5. 2021